O Firmie

    Przedsiębiorstwo HIT Enterprises powstało w 1994 roku w Gdyni - tu mieści się również jego obecna siedziba. Założycielem firmy i jej dyrektorem naczelnym jest Tomasz Gnyp
    
    Od początku swojej działalności HIT Enterprises skupiało się przede wszystkim na dostarczaniu kompleksowych usług klientom o nietypowych wymaganiach, którzy nie znajdują możliwości ich realizacji pośród standardowych rozwiązań dostępnych na rynku. Duży udział w sukcesie firmy pełnią również usługi konsultingowe i outsourcingowe dla odbiorców krajowych i zagranicznych (dostarczane w formie telepracy).

Historia

   Firma HIT Enterprises (początkowo pod nazwą HIT) została założona w 1994 roku przez Tomasza Gnyp. W ciągu pierwszych lat swojej działalności, przedsiębiorstwo tworzyło mniejsze projekty dla klientów lokalnych np. systemy automatyzacji sprzedaży dla firmy JUBITOM (jedna z największych polskich firm złotniczych) oraz ASO BMW (autoryzowany serwis BMW).

Tomasz Gnyp

   Tomasz Gnyp mieszka wraz z rodziną w Gdyni, gdzie prowadzi firmę HIT Enterprises zajmującą się usługami konsultingowymi w dziedzinie IT i produkcją oprogramowania. Właściciel firmy swoje doświadczenie w dziedzinie oprogramowania, traktowane wówczas jeszcze jako hobby, rozpoczął zdobywać już we wczesnych latach 80.